Teams and Can Yetkin ForumLarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Komik Fıkralar

YazarMesaj
DeathWhisperUrName
Site Sahibi
Site Sahibi
DeathWhisperUrName

Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Komik Fıkralar   Komik Fıkralar EmptyPtsi Şub. 15, 2010 7:24 pm

İmam Maçları

Bir gün Trabzonlu imamlarla Rizeli imamların arasında bir maç yapılacakmış. ama Trabzonlu imamlar maçı kazanacaklarından çok eminlermiş.çünkü Trabzonsporun efsane futbolcusu hami'yi imam olarak gösterip kaçak oynatacaklarmış.maç günü gelmiş,maç oynanmış ama Trabzonlu imamlar maçı 2-1 kaybetmişler.maçın golleri ise Trabzonlu imamlar adına hami imam dan gelmiş.Rizeli imamların golleri ise zidane imam ve ronaldo imamdan gelmiş.

Kuş

Samsunlu Temel, arabasıyla Trabzon'a giderken, Ordu-Giresun arasındaki kumsalda, iki Karadeniz uşağının Şarlo'ya benzeyen garip bir yaratığı kanatlarından tutup gezdirdiklerini görmüş. Merakla koşup yanlarına varmış:

"Ha uşaklar,n'apaysunuz?"

"Deryadan çıkan bu garibanı oyalayuruz."

"Ha puna penguen kuşu denur, kutuplarda yaşar, onun tilinu pizler pek pilmeyuz. İyisi mi siz onu Hayvanat Bahçesine göturun."

Ertesi gün Samsuna dönen Temel, kumsalın önünden geçerken ne görsün? Bizim uşaklar kuşu yine kanatlarından tutmuş, kumsalda dolaştırıyorlar. Arabasını park edip yanlarına varmış:

"Yahu, pen kuşu Hayvanat Bahçesine göturun demedim mi?"

"Dedin. Biz de götturduk ağa. Bu akşam da açık hava sinemasına götüreceğuz. Hayatından memnundur. Hiç sesini çıkarmayi maşallah."

Rüya

Temel'le Dursun bir gün yolda karşılaşmışlar. Dursun Temel'e:

"Ula Temel geçen seni rüyamda gördum. Sen ölmişidun. Seni yıkaduk, mezarinu açtuk, üzerine bereketlu topraktan attuk. Bir zaman sonra ziyaretine gelmişuz. Bir de ne görelum. Üzerinde biten yeşillukları inekler yiyor. Dedumki hey gidi Temel, neydiiiiin ne oldun!"

Temel sinirlenir. Der ki Dursun'a:

"Ula Dursun aynı rüyayi ben de gördum. Sen de ölmişidun. Seni de mezara gömduk. Üzerine bereketli topraklardan örttuk. Derken üzerinde seninde ot bittu. Bir de ne görelum inekler üzerinde otlayiler. Sonra birden içlerinden biri siçtu. Dedumki, ula Dursun hiç değişmedun. Boktun, hala boksun!"
http://www.teklinkbilgiler.tr.gg

Komik Fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası